Recenze sekačky

Přidejte článek či příspěvěk na tento web o sekačkách

17. ledna 2013 v 15:06
Pokud máte zajímavý článek o sekačkách a jiných zahradních strojích zašlete tento článek a rádi ho zveřejníme. Článek musí být originální.
zahradani-traktor@seznam.cz

Sekačky již začali pracovat

27. dubna 2012 v 14:51
Již začala sezona sekaček, jejich hukot se nese městy (či vesnicemi). Venku je dnes 27 stupňů, v minulých dnech pršelo a proto lze předpokládat, že sekačky budou mít dost práce s čerstvou trávou.
Zahradní traktory by již měly být připravené, seřízené, nebroušené nože, či vyměněný olej. Tak ať to seká.. :-)

Sekačky od Namir a Mountfield

19. prosince 2011 v 14:29

Mountfield a Namir sekačky jsou levné?

Celorepublikový prodejce zahradní techniky a internetový prodejce firma Namir a Mountfield nabízí celou řadu výrobků, mezi které patří i sekačky na trávu. Vlastní kategorií sekaček jsou vřetenové sekačky používány pro krácení dokonalého trávníku bez roztřepených krajů a listů - pomocí vřetenové sekačky vytvoříte tzv. anglický trávník. Na velmi vysokou a zarostlou trávu nebo pro trávu na krmení jsou ideální silné benzínové bubnové sekačky kterým nevadí jakákoli výška porostu. Pokud chcete trávu nechat ležet na zami po sekání je vhodné používat mulčovače. V případě, že si u či Mountfieldu nevyberete sekačku na trávu, nabízí Namir nabídne výkonější a technicky vyspělejší sekačky na trávu. Usuzuju z toho jak obrovské náklady musí "Béda trávníček" vynakládat na kola štěstí, velké prodejní haly apod. Dle jejich slov prodávají vysoce spolehlivé a kvalitní výrobky, které jsou na velmi dobré technické úrovni. Mountfield a Namir má v nabídce sekačky na trávu v několika skupinách. Jednou skupinou jsou rotační sekačky na trávu, které nabízí se sloganem "pro krásný trávník na vaší zahradě".

Sekačky Hecht 551 či 552

28. listopadu 2011 v 12:03
Sekačka HECHT 551 vs. 552 - diskuse otázky
Dobrý den, uvažuji o koupi sekačky HECHT 551 vs. 552. Spíše bych byl pro sekačku Hecht 552, sekačka má 4 různé rychlosti pojezdu.Obávám se, že u sekačky Hecht 551 mi jedna nastavená rychlost nemusí vyhovovat. Ovšem mi v zahradnickém centru doporučují právě tu 551, jelikož u 552 je převod rychlostí řešen tak, že se přehazuje pouze řemen a prodavač má obavu, že to do budoucna může zlobit. Nemáte s Hecht 552 někdo zkušenost, popř. s 551 a její rychlostí. Máme totiž rovný trávník, často sekaný a tak to mohu sekat v rychlejším tempu. Děkuji
využito diskuse z Heureka.cz

Jak si vybrat sekačku

19. září 2011 v 14:56

Vybrat si kvalitní sekačku podle plochy pozemku

Nevíte kterou kvalitní sekačku si pořídit na Váš pozemek?
Na klasický trávník, se hodí klasická rotační zahradní sekačka. V článku doporučujeme tyto sekačky. Všechny sekačky které si můžete přehledně vybrat naleznete na u profesionálů na sekačky nebo na specializovaném webu na sekačky.
Která sekačka je správná pro váš pozemek. Vybírejte si sekačky podle toho co potřebujete, ne podle toho co vám nacpou hypermarkety!

Sekačky YM 5521

19. září 2011 v 14:51


Sekačky YM

Sekačky Yard man nesou označení YM. Yard man jsou stroje spadající do korporátu MTD. Sekačky Yard-man (YM) bývají označovány za kvalitní sekačky s kvalitním provedení. Sekačky YM 5521 SPO HW se záběrem 53 cm a košem 80litrů jsou vhodné pro pozemky nad 600m čtverečních (m2´).
Kolečka sekačky jsou uložena pomocí kuličkových ložisek. Sekačka má složitená řídítka, proto se Vám vejde i do malého prostoru.

Nové sekačky YM s dárky zdarma

19. září 2011 v 14:50

Sekačky YM Yard-man

Letos se na trh dostávají kvalitní sekačky YM , YM označuje sekačky a produkty firmy Yard-man.

Kvalita sekačky YM

Sekačky YM se vyznačují kvalitní kotrukcí (šasí) kvalitními materiály. Kvalitní zpracování podvozku sekačky YM doplňují velká kola s kuličkovými ložisky. Pět let záruky sekačky samo osobě říká něco o kvalitě. Proč nevyužít nízkých internetových cen a ještě získat dárek v akci zdarma? Akce na sekačky YM najdete u ověřeného prodejce. Dárek k sekačce je soudek piva Gambrinus nebo pivo Plzeň 12°.

Nekupovat levné sekačky v supermarketech

19. září 2011 v 14:49
Sekačka pro Váš pozemek.
Levné sekačky pro typu plast na kolečkách v koupená v Lidl obchodě nebo Penny, vám poslouží maximálně půl roku. Než půjdete sekačku reklamovat nebo ji vyhodit, tak se pořádně nadřete a trávník potrháte.
Doporučujeme kupovat sekačky a další zahradní nářadí od firem které se na zahrandní nářadí specializují a ještě jsou hodně levní (eshopy)v

Sekačky Alko

19. září 2011 v 14:48
Pozor pozor. Sekačky Alko jsou v současné době v ČR (duben 2010) naprosto nedostatkovým zbožím. Mnoho typů této sekačky nesežene v žádném obchodě. Obdobné sekačky jako Alko jsou sekačky Brill a nebo kvalitní sekačky Yard-man.

Husqvarna a boční výhoz sekačky

15. září 2011 v 17:20
Zajímavá sekačka je Husqvarna s bočním výhozem. Tato sekačka rotací nože zároveň vyhazuje trávu do sběrného koše. Posečená tráva standardně neprochází zadním otvorem přímo do koše ale boční trubkou. Názory a zkušenosti na tuto sekačku Husqvarna jsou rozporuplné. Jedná se o sekačku TrioClip R 152. ¨Tráva podstatně delší vzdálenost od nože do koše, musí se proděním vzduchu zvednout jelikož koš není u země. Vlhčí či vysoká tráva muže trubku sekačky ucpávat. Nadruhou strnu nasazení a sundání koše je pohodlné.
 
 

Reklama
Reklama