Zahradní traktory

Traktory a sekačky ve výprodeji - akce

10. října 2011 v 16:04
Někteří renomovaní prodejcí zahradní techniky vyprodávají sklady a levně v akci nabízejí sekačky a zahradní traktory. Akční nabídky jsou na zahradní traktory značky Karsit, či MTD. Naopak jsou naskladňovány sněhové frézy které budou potřeba již za prá dní.

Kompletní přehled zahradní traktory.

Zametací kartáč pro zahradní traktory

15. září 2011 v 18:20

Zahradní traktory lze rozšířit o příslušenství na údržbu chodníků a cest, jedná se například o rotační zametací kartáče pro sběr listí.
Zahradní traktory dokáží sběr listí pomocí horizontálně rotujícího kartáče se sběrnou nádobou umístěnou v přední či zadní části traktoru. Pokud Váš výrobce Vašeho zahradního traktoru nenabízí k traktoru zametací kartáč využijte některých univerzálních adaptérů výrobce Rykov. Univerzální zametací kartáč lze použít jako provzduňovač trávníku, jeho označení je kartáč MK 110 Sweeper.
Stejně tak dobře lze využít sněhové frézy pro zahradní traktory. Zahradní traktory

Zahradní traktory 2

15. září 2011 v 18:19
Zahradní traktory v na českém trhu nejsou žádnou novinkou. Pevně se mezi nejlépe prodávanými traktory umístili zahradní traktory značek Karsit Alko MTD.
Karsit dominuje svojí poctivou kvalitou. MTD má zajímavé ceny šírokou servisní síť.
Alko nabízí špičkové vybavení svých traktorů vycházející z koncepce známé značky Brill.

Kdo poradí při výběru zahradního traktoru? Dlouholeté zkušenosti se zahradními traktory mnoha značek má například firma Namir Zahradní traktory.

Vibrace zahradního traktoru

15. září 2011 v 18:18
Při zapnutí sečení zahradního traktoru vznikají extrémní vibrace

1. Zkontrolujte, zda nože traktoru nejsou ohnuté, nevyvážené nebo volné. Dle potřeby vyměňte.
2. Zkontrolujte, zda na převodovém klínovém řemenu nejsou spálená místa nebo nerovnosti, které mohou způsobit vibrace. Dle potřeby vyměňte.
3. Zkontrolujte opotřebování nebo poškození nožů zahradního traktoru. V případě potřeby nože vyměňte.
4. Zkontrolujte, zda nejsou opotřebované díly zapínaní. Opravte je nebo vyměňte.
5. Prohlédněte vnitřní stranu pohánějící řemenice na motoru traktoru. Je-li drsná nebo s trhlinkami, je potřeba ji vyměnit.
6. Zkontrolujte, zda se na spodní straně krytu žacího ústrojí nenahromadil nános trávy.
7. Zkontrolujte, zda motor není uvolněný nebo zda jeho uchycení není poškozeno. Utáhněte nebo vyměňte poškozené díly.
8. Zkontrolujte napětí řemene dle návodu a případně seřiďte.

Jak doplnit benzín do zahradního traktoru

15. září 2011 v 18:16
Plnění palivové nádrže do zahradního traktorup>Do zahradních traktorů používejte pouze standardní bezolovnatý benzín. Doporučené nejnižší oktanové číslo benzínu je 95.
Jestliže bude motor zahradního traktoru spalovat palivo s oktanovým číslem nižším než 95, může se objevit jev zvaný klepání. To vede k vzestupu teploty motoru, což může mít za následek poruchu.
Jak doplnit (dolít) benzín do zahradního traktoru
1. zastavte motor traktoru a nechte jej zchladnout,
2. pomalu odšroubujte víčko palivové nádrže, aby se uvolnil případný přetlak,
3. benzín - palivo dolévejte pomocí trychtýře či nálevky která je k tomu určena. Po doplnění paliva víčko zašroubujte,
4. osušte okolí víčka. Palivovou nádrž pravidelně čistěte. Nečistoty v nádrži mohou způsobit poruchy v chodu motoru.
Pro dolévání paliva (benzínu) použijte pouze homologovanou nádobu s nálevkou. Nádrž nepřeplňujte. Objem nádrže je přibližně 8 litrů.
Upozornění při dolévání benzínu
Doléváte-li palivo(benzín) v uzavřené místnosti, zajistěte aby byla místnost dobře větrána. Při práci s palivem buďte obzvlášť opatrní. Palivo je hořlavé a jeho páry výbušné. Motor zahradního traktoru nechte nejdříve vychladnout. NEKUŘTE! Palivo skladujte pouze ve schválených nádobách!

Zahradní traktory Karsit

15. září 2011 v 17:56

Zahradní traktory Karsit jsou kvalitními stroji české výroby.
Právě probíhá akce na zahradní traktor Karsit K 13/102H na poslední vystavený kus.
Karsit K 13/102H má výkon motoru 13 koňkých sil a záběr sečení je 102 centimetrů.
Akce slevuje traktor o 5000,- Kč na 54 990,-Kč Akce na zahradní traktor Karsit K 13/102H je časově omezena a pouze na poslední kus.

Slevy na vozík pro zahradní traktor LDT

15. září 2011 v 17:56
Máte-li zahradní traktor Craftsman nebo Lazer využijte slevy na přívěs pro tyto traktory. Akční ceny na přívěs a vozík LDT 1002 který je za akční cenu 4690,-. Akční cena na přívěsný vozík pro zahradní traktor končí 13.3.2011. Využijte této slevy a svůj zahradní traktor využijte.

Zahradní traktory Brill, Alko T13 T16

15. září 2011 v 17:56
Zahradní traktory značky Brill již nejsou aktuální, traktory Brill koupila německá firma Alko která se vydává cestou kvality ne a cestou východní výroby a nízké kvality. Alko snížili cenu traktorů Brill, tyto zahradní traktory jsou velmi levné.
Tyto zahradní traktory mají perfektní sběr trávy - sací efekt. Sací efekt je dát dvojitými noži, tvarováním žacího ústrojí.
Traktory Alko - zahradní traktor Alko T13 v ceně 59 990Kč a Alko T16 v ceně 79 990Kč mají nadstandardní přední nárazník. Nárazník je výhodný pro sečení kolem stromů či keřů. Přední traktorový nárazník mají zahradní traktory konkurenčních značek na traktorech v dražších variantách o cca 10 tísíc více.
Koš na posečenou trávu má objem 300litrů a na traktorech v ceně 59 990Kč je to nadstandard. Takto velký koš má traktor Alko T13 i T16.

Zahradní traktor - jak si vybrat

15. září 2011 v 17:24

Jak vybrat zahradní traktor

Zahradní traktor je výkonný a efektivní stroj pro každého, kdo to myslí s udržováním svého pozemku vážně. Nákupem traktoru získáváte všestranného pomocníka na zahradě, na prostranství kolem domu, na hřištích, v parcích a dalších plochách, kde je sekání sekačkou příliš náročné a zdlouhavé. Jak ale v záplavě modelů různých výrobců nejlépe vybrat ten, který je pro vás optimální? ..... článek dále - jak si vybrat traktor

Malotraktory

15. září 2011 v 17:09

Malotraktory, co to je

převzato: http://cs.wikipedia.org/wiki/Malotraktor

Malotraktory dvouosé

Malotraktory jsou v podstatě "menší bratři" velkých traktorů. Na rozdíl od velkých zěmědělských traktorů jsou díky svým kompaktním rozměrům a menší hmotnosti určeny zejména pro drobné farmáře a komunální služby (technické služby měst a obcí). Obvykle proto také bývají vybaveny pro provoz na pozemních komunikacích (vlastní SPZ, stejně jako stroje VARI). Malotraktory jsou dodávány s kabinou (klimatizace, vytápění) nebo bez - vybaveny ochranným rámem ROPS.

Traktor Wisconsin W4000 FARMÁŘ + ZDARMA SUD PIVA

Traktor Wisconsin W4000 FARMÁŘ + ZDARMA SUD PIVA

Malotraktory jednonápravové - nosiče nářadí

Stroje vybavené základní motorovou jednotkou, obsluha kráčí (nikoliv tlačí) za strojem. Pohon stroje probíhá prostřednictvím mechanické příp. hydrostatické převodovky. Vlastní využití je v možnosti napojení široké škály příslušenství: sečení a mulčování trávy, úprava půdy, úklid komunikací, zimní údržba.
Malotraktor dvouosý vč.žacího ústrojí se sběrem. Malé traktory malotraktory
malotraktor pro menší pozemky, typu Dakr Vari
Malotraktory Dark a Vari na prodej. http://cs.wikipedia.org/wiki/Malotraktor
 
 

Reklama
Reklama